לוגו קאלק מחשבונים

הכירו את מחירי עבודות החשמל

לא כל אחד יכול ובכלל רשאי להתעסק עם עבודות חשמל, ככה שהשירות של חשמלאי מורשה הוא לעיתים הכרחי. ורגע לפני שקוראים לשירותיו של חשמלאי, חשוב גם לבדוק כמה עולה חשמלאי, חשוב לבדוק מחירון עבודות חשמל ועוד. הנה כל הפרטים, ריכזנו אותם לפניכם. 

אם אתם מחפשים אחר מחירון חשמלאים עדכני, או מחירון עבודות חשמל – אתם פועלים הכי נכון. אין מה לעשות, הטבע של השוק הוא תחרותי והנהנים העיקריים הם הצרכנים. הצרכן עורך השוואת מחירים לעבודות חשמל ובודק היכן ניתן לחסוך כסף. כמו כן, הצרכן בודק מחירון חשמלאים מומלץ לצרכן באינטרנט. צריכים לברר מחיר נקודת חשמל נוספת? צריכים לדעת כמה עולה חשמלאי מורשה? הנה כל המידע, ריכזנו אותו לפניכם כאן. 

כמה עולה שירות חשמלאי?

קודם כל, חשוב לדעת כי ביקור חשמלאי יעלה לכם כ-250 ₪ בממוצע. המחיר הזה כמובן מתייחס לשעות עבודה מקובלות. אם אתם צריכים חשמלאי בשעת לילה מאוחרת, המחיר תמיד יהיה גבוה יותר. לרוב, יתווספו כ-20%-30% על קריאה בשעת לילה. 

אם אתם צריכים את השירות של איתור תקלת חשמל, על פי מחירון חשמלאים זה יעלה לכם כ-450 ₪ בממוצע. צריכים התקנת לוח חשמל חד פאזי? המחיר הממוצע על כך יהיה כ-1,750 ₪. יש לציין, המחיר הזה אינו כולל את הביקורת של חברת החשמל. כמו כן, המחיר כולל לוח חשמלי בסיסי עם מפסק ראשי ו-10 מאמתים. 

התקנת נקודת חשמל עם ובלי חציבה בקיר

לפי מחירון עבודות חשמל שסקרנו אונליין, גילינו כי התקנת נקודת חשמל ללא חציבה תעלה לכם 350-550 ₪ בממוצע. אם תצטרכו התקנת נקודות חשמל עם חציבה בקיר, המחיר עשוי להגיע עד כ-700 ₪ לנקודת חשמל אחת. 

במקרים מסוימים, יש צורך לבצע הזזת נקודת חשמל. מחירון חשמלאים מראה כי הזזת נקודת חשמל תעלה לכם 350-450 ₪ בממוצע. בין אם אתם צריכים התקנת נקודת חשמל או הזזת נקודה, בכל מקרה תעשו זאת עם סיוע מקצועי בלבד. אמנם עבודות החשמל האלו נחשבות יחסית פשוטות לביצוע, אבל עדיין יש כאן סכנת התחשמלות אמיתית. 

השוואת מחירים בין חשמלאים מורשים

אחד הדברים שאנחנו הכי ממליצים עליו הוא – השוואת מחירים בין חשמלאים מורשים. השוואת מחירים לעבודות חשמל תאפשר לכם לחסוך בעלויות משמעותיות, לפעמים אפילו במאות שקלים. יש לכם לא מעט פורטלים באינטרנט מעבר לפורטל ZAP, שבאמצעותם אפשר לערות השוואת מחירים. כמו כן, האתרים האלו בדרך כלל יכללו בתוכם גל מחירון עבודות חשמל מומלץ לצרכן. 

לאחר שאתם בודקים וסוקרים מחירון חשמלאי מורשה באינטרנט, אתם צרכנים הרבה יותר נבונים. וזה מה שיוביל אתכם לחסוך בעלויות על עבודות החשמל. וטיפ אחרון מאיתנו – תמיד תבדקו את ההסמכה של החשמלאי. אל תתנו לכל חובבן להתעסק עם החשמל שלכם.

לעוד מידע והזמנת חשמלאי מוסמך, בקרו באתר חשמלאים פלוס – https://electplus.co.il

גם זה יעניין אותכם:
קטגוריות נוספות:
מחשבונים שימושים:

חדש באתר CULC - פורטל מחשבונים

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר CULC פורטל המחשבונים של ישראל 💝

דילוג לתוכן