לוגו קאלק מחשבונים

מהם מחירי הדברה זולים לדירה?

המזיקים שוב תוקפים את הבית ואתם ללא מנוח? אנחנו לגמרי מבינים אתכם, שירותי הדברה זה מה שאתם צריכים. וכשצריך שירות הדברות, צריך לבדוק כמה עולה הדברה. לאחר שבדקנו מחירון הדברות מומלץ לצרכן, הבאנו בפניכם מחיר הדברה לדירה, למשרד, למסעדה ועוד. 

אין משהו יותר מציק מאשר מזיקים שתוקפים את הבית ללא מנוח, זה כנראה יכול לשגע גם את הפילים הכי אדישים. אם הגעתם למסקנה שיש מתקפת מזיקים על ביתכם, קודם כל יהיה חשוב לזהות בצורה נכונה את סוגי המזיקים. זאת, משום שישנם לעיתים מזיקים אשר מצריכים שימוש בחומרים מדויקים ובשיטות הדברה ספציפיות. אם כך, בשלב הראשון תנסו לצלם תמונה של המזיק ולשלוח אותה למדביר שלכם. הוא כבר יידע כיצד לזהות אותו. 

כמה עולה הדברה לדירה?

צריכים הדברה בבית? הדברה לבית של 1-3 חדרים תעלה לכם בין 350 ₪ ל-450 ₪. מחיר זה מתייחס לדירה עד 70 מ"ר בדרך כלל. הדברת כל חדר נוסף בבית תצריך הוספה של כ-60 ₪ בממוצע (על כל חדר). כמו כן, חשוב לציין כי מחיר זה מתייחס להדברה בסיסית של תיקנים, נמלים וכו'. אם אתם צריכים הדברה בבית קרקע, חשוב לזכור כי מסביב לבית כנראה שישנם בורות ביוב שמצריכים הדברה גם הם. העלות על הדברת בית קרקע, יחד עם הדברת 3-5 בורות ביוב, היא כ-600 ₪ בממוצע. מחיר זה מתייחס לבתי קרקע עד 200 מ"ר בד"כ. 

רוצים להתעמק בנושא? היכנסו וראו מחירי הדברה עדכניים.

כמה עולה הדברת חולדות ועכברים?

חולדות ועכברים עלולים להביא הביתה לא מעט מחלות שונות, ככה שיהיה עדיף להדביר את אלו ברגע שאתם מזהים אותם בביתכם. אם אתם צריכים הדברת חולדות ועכברים בבורות ביוב, המחיר הממוצע יהיה כ-350 ₪ לטיפול חד פעמי בבור ביוב.  לא חובה להדביר עכברים, אפשר גם ללכוד אותם. אם אתם צריכים שירות של לכידת עכברים, המחיר הממוצע יהיה כ-400-600 ₪. תבדקו בעמוד הבית אולי תמצאו מחשבון רלוונטי!. המחיר הזה מתייחס לתפיסה של העכבר ולביקור נוסף הכולל את איסוף הפגר של העכבר. 

מחירון חברת הדברות ולכידת נחשים

אין ספק, נחשים עשויים להיראות מאיימים במיוחד ורובנו גם חוששים מהם. אבל חשוב לדעת, רוב הנחשים בארץ כלל לא ארסיים. אם בכל זאת נתקלתם בנחש בביתכם, חברת הדברות תוכל לסייע. כמה עולה לכידת נחש? מחיר לכידת נחשים הוא 500-700 ₪ בממוצע. שימו לב, נחשים הם חיה מוגנת ואסור להרוג אותם. כשאתם עורכים השוואת מחירים בין מדבירים מורשים, אתם נתקלים בלא מעט סוגי שירותים. למשל, הרחקת יונים. אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה הרחקת יונים, התשובה לכך היא מעט מורכבת. יונים אפשר להרחיק באמצעות דוקרנים, מה שיעלה לכם כ-80 – 150 ₪ לדוקרני נירוסטה. צריכים התקנת רשת יונים? גם אפשרי, חשוב לבדוק מה המחיר כולל סנפלינג (אם יש צורך בו). 

 

גם זה יעניין אותכם:
קטגוריות נוספות:
מחשבונים שימושים:

חדש באתר CULC - פורטל מחשבונים

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר CULC פורטל המחשבונים של ישראל 💝

דילוג לתוכן