לוגו קאלק מחשבונים
תמונה מחתונה slidemusic

דיג'יי לחתונה – מאיפה מתחילים?

ברכותינו, בשעה טובה החלטתם לחגוג מאורע? כמו שבודאי ידוע לכם, לדיג'יי אותו תבחרו יש חשיבות מכרעת בהצלחתו של האירוע. במידה ותבחרו דיג'יי שיודע את העבודה, תוכלו להפוך את האירוע שלכם להצלחה מסחררת. אך פה זה לא נגמר, מבחר הדיג'יים בארץ גדול מאוד, ויש צורך לשאול את עצמכם מספר שאלות חשובות עוד קודם בחירתכם. במאמר זה ננסה לעזור לכם לפתור את כל השאלות החשובות כמו - על מה חשוב לשים דגש בבחירת דיג'יי לחתונה? ומאיפה מתחילים בכלל כיצד נוכל למצוא מישהו שמתאים לנו? וגם חשוב לא לשכוח כמה זה אמור לעלות לנו?

כדי ליצור לכם אירוע של פעם בחיים, ריכזנו בשבילכם את כל המידע הרלוונטי. מוכנים? אנחנו יוצאים לדרך

מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים דיג'יי לחתונה?

כמו שהוזכר עוד קודם לכן, בחירת דיג'יי טוב יכול להקפיץ את הצלחת האירוע שלכם בכמה רמות. כאשר ברצונך לבחור את הדיג'יי המתאים ביותר לאירוע. ראשית, חשוב לשים לב שהוא בעל שנות ניסיון וותק בתחום האירועים, אך יחד עם זאת שידע לשלב מוזיקה מודרנית ועכשווית. בנוסף לכך, חשוב לשים לב שדיג'יי לחתונה שלכם ידע לחלק את סגנונות המוזיקה בין כל סוגי האורחים בזמן החגיגה.

תמונה מחתונה slidemusic

כמו כן, בחירת דיג'יי לחתונה שלכם חשוב לוודא ולבדוק שהוא בקיא בסגנון ובעדה שלכם ומכיר את הסביבה התרבותית ואת בחירת השירים כמובן, כך תוכלו להקל עליכם רבות ביום חגיגת המאורע. ולא תהיו אם חששות לפני האירוע. חשוב לתת ביטחון ולהרגיש את הבטחון מהדיג'יי – את זה כבר תדעו בפגישה ראשונה אם יש ביניכם סינרגיה או לא.
דבר ראשון בודקים מפה לאוזן, דיג'יי טוב תמיד אפשר למצוא דרך חברים ו /או מכרים שהתחתנו.

דרך נוספת היא דרך חברות להפקת אירועים שעושים גם פרסום באינסגרם או פרסום בפייסבוק וגם להזין השגט באינסטגרם #תקליטןלחתונה #דיג'יילחתונה.

שאלת השאלות – מה המחיר שכדאי לשלם?לפי הבדיקה שלנו המחירים בשוק הם סביב 3000 – 6000 ₪, מי שיקר יותר לא בהכרח טוב יותר וגם לא בהכרח שמתאים לסגנון האירוע שלכם.
ואנו נסביר, לדוגמא דיג'יי שיודע לנגן מוסיקה רוסית – במידה וזה רוב האורחים שלכם מתאים יותר מאשר דיג'יי ישראלי מוכר במועדונים ולכן מחירו יקר.
יש גם לשאול את הדיג'יי שלכם עם מה הוא מגיע ואיזה ציוד. עמדה מיוחדת או פירוטכניקה אכן יכולה לתת סיבה למחיר.

בהצלחה בעונת החתונות!
כל עוד אתם אורחים בחתונה והולכים להתרשם מהאולם, אוכל, דיג'י וכד' ומתלבטים כמה לשים במעטפה, אנו ממליצים לכם להכנס למחשבון חתונה מלא שלנו באתר.

גם זה יעניין אותכם:
קטגוריות נוספות:
מחשבונים שימושים:

חדש באתר CULC - פורטל מחשבונים

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר CULC פורטל המחשבונים של ישראל 💝

דילוג לתוכן