מחשבון הלוואה

הרשמו לרשימת תפוצה של מבצעים חמים!
תוצאה:

גם למסורבים!

אז אתם מתכננים לקחת הלוואה או מימון. מעולה. האם אתם מבינים בדיוק כמה תשלמו בהחזר החודשי שלכם על סמך גובה ההלוואה, תקופת ההחזר ושיעורי הריבית? מחשבון הלוואה מאפשר לכם להגיע לבנק או לגורם המימון מוכנים, אחרי שעשיתם את כל שיעורי הבית האפשריים. באמצעות המחשבון תוכלו לדעת במדויק כמה כסף אתם אמורים להחזיר כל חודש, על פי כמות התשלומים וגובה הריבית ולהשתמש במידע כדי לקבל החלטה סופית על גובה הסכום או פריסת התשלומים שתבקשו. אז איך מחשבים עם מחשבון ההלוואה של קולק? זה כל כך פשוט, שלא תאמינו!

למה להשתמש במחשבון הלוואה?

העולם הפיננסי נשען בחלקו הגדול על הלוואות שהציבור נוטל. בכל הלוואה שכזו מגולמת תקופת החזר ארוכה יחסית, שבה שיעור הריבית מאפשר לגורם המלווה (בנק, חברת מימון וכד') להפיק רווח על ההחזרים שיבוצעו עבורו. זוהי הסיבה שחלק מההלוואות עשויות שלא להשתלם לכם בסופו של דבר. אז כדי שלא תיקלעו למצב של קושי לעמוד בתשלומים ולחובות מהם, חשוב מאוד שתדעו מראש למה בדיוק אתם צפויים.

איך זה עובד?

מחשבון הלוואה הוא הדרך הטכנולוגית הקלה והפשוטה ביותר לאנשים שרוצים לבקש הלוואה ומעוניינים להבין במדויק כמה ישלמו עליה בהתאם למשתנים כמו שיעור הריבית ופריסת התשלומים. בזכות המחשבון, תוכלו להחליט מהו הסכום האידיאלי שעליכם לבקש כהלוואה או מימון. השימוש פשוט ומהיר, לא מצריך ידע טכנולוגי או היכרות עם פעולות מסוימות בנייד או במחשב. כל שתצטרכו לבצע הוא הזנה של סכום ההלוואה שברצונכם לקבל, את פריסת התשלומים והריבית הצפויה ולקבל תחשיב מדויק באותו הרגע.

איך מקבלים תוצאה?

המחשבון של קולק יספק לכם את התוצאות באופן אוטומטי ( כמו מחשבון מע"מ ) לפי 3 פרמטרים: סך התשלום על הקרן, סך הריבית והסכום טוטאל. לדוגמה – אם תזינו סכום הלוואה של 10,000 ₪ עם ריבית שנתית של 4% ותקופת החזר של שנה אחת, תקבלו שהתשלום החודשי יעמוד על 851.5 ₪, כך שהסכום השנתי שיוחזר כולל כל הריבית יעמוד על 10,218 ₪. כעת תוכלו לקבוע בצורה שקופה ואחראית האם תוכלו לעמוד בסדר גודל ההלוואה או שיהיה עדיף לבצע פעולה שונה, לדוגמה לבקש סכום נמוך יותר, או פריסת תשלומים לזמן ארוך יותר.

איך מקבלים תוצאה?

מחשבון ההלוואה יכול לשמש אתכם גם במעמד בקשת ההלוואה עצמה. מה פשוט יותר מלומר לאדם שמולכם: "רק רגע, אני מבצע/ת את החישוב"? בדרך כלל כשאנו מקבלים הלוואה מהבנק או מכל גורם מימון אחר, תנאי ההלוואה יוסברו לנו רק באותו הרגע. ולכן כדי לקבל החלטה נבונה ולא פזיזה, תוכלו להשתמש לייב במחשבון ההלוואה של קולק דרך הנייד שלכם ולהבין כמה תשלמו כל חודש על סמך הריבית ופריסת התשלומים שהוצעו לכם.  

נוטלים הלוואות בחוכמה

במדינה שבה כולנו לוקחים הלוואות, אתם בוודאי יודעים שקל מאוד לקחת, אבל קשה להחזיר. מי שמודע לכל הסיכונים שמאחורי אי העמידה בתשלומי ההלוואה, בדרך כלל יתנהל בזהירות יתרה ויתכנן את הצעדים הכלכליים העתידיים שלו באופן מושכל ואסטרטגי. לכן חשוב שגם אתם תשתמשו במחשבון הלוואה לפני כל בקשה חדשה להלוואה לכל מטרה, מימון לרכב, השקעה עסקית וכד'. המחשבון שלנו זמין לרשותכם בכל שעה וללא הגבלה, ללא צפייה בפרסומות וללא התניות ויספק לכם את הנתונים המדויקים ביותר על פי סכום ההלוואה המבוקש.