לוגו קאלק מחשבונים

סופר מילים - סופר תווים

אם אתם מחפשים כלי אמין ומתאים שיספור את כמות המילים בקלות ובמהירות, כדאי שתשתמשו בכלי הבא שיעשה לכם את החיים קלים.

0 מילים | 0 תווים.

למה צריך בכלל סופר מילים?

אם אתם שואלים את עצמכם במהלך עבודה כמה מילים כתבתם בזמן שאתם מנסים לעמוד במגבלת מילים קשיחה שניתנה לכם, סופר מילים הוא פיתרון מצוין עבורכם. כמו כן, יש אתרים שמגבילים את כמות המילים שיש לכתוב בתוכן מסוים. כך למשל בתיבת טקסט צריך לעשות חישוב מילים או לדעת מה אורך העבודה עבור אתרים שעושים בדיקה עבור כמות המילים שכתבתם. מחשבון מילים הוא כלי מצוין עבור הבעיה ויסייע לכם לוודא שאתם רושמים בדיוק את כמות המילים שרציתם.

מהו סופר מילים?

סופר מילים הוא למעשה אלגוריתם חישובי שבודק את כמות המילים בטקסט מסוים לפי מספר הרווחים שהוקשו בשעת הקלדתו. הסוג הנפוץ ביותר של סופר מילים הוא מסוג אונליין שנמצא במחשב ואינו דורש תוכנה. כולנו מכירים את הצורך לפתוח קובץ וורד על מנת לחשב את כמות המילים הנספרת בטקסט שכתבנו. היתרון בסופר מילים אינטרנטי הוא שאין צורך להוריד תוכנה אלא לכתוב את הטקסט באינטרנט ולקבל את התוצאות בהתאם.

האם סופר מילים גם יכול לספור תווים?

בוודאי! סופר מילים מצוין גם לאנשים שצריכים לספור את כמות התווים בה הם השתמשו. בסופר המילים כל הקלדה נחשבת למעשה כתו (אפילו רווח) ולכן באפשרותכם לראות בנוסף לכמות המילים שכתבתם גם את כמות התווים. כל זה יכול לסייע לכם לחסוך גם את הצורך בקובץ וורד.

איך משתמשים בסופר מילים?

מילה יכולה להיות מורכבת מאותיות או מספרים, סופר המילים למעשה סופר את שניהם. הכלי סופר גם רווחים כך שאם תשתמשו ברווחים נוספים מלבד רווח בודד בין מילה למילה – יהיה ניתן לספור את הרווח.

האם אפשר לספור מילים גם באנגלית?

כן. הכלי מאפשר לכם ספירת תווים ומילים גם באנגלית. בכך תוכלו לבדוק אם עמדתם בכמות המילים המיועדת לכם גם בעת כתיבת הטקסט באנגלית. זהו כלי מצוין עבור סטודנטים בחילופי סטודנטים בחו"ל או לכל כותב מאמר עדכני באנגלית הזקוק לשירותי ספירת מילים ללא תכנה.

אם אתם בלוגרים, סטודנטים או כותבי תוכן – מחשבון לספירת מילים הוא כלי חיוני וחשוב עבור עובדתכם. כדאי ומומלץ להשתמש בסופר מילים אינטרנטי שיוכל לפתור אתכם מהצורך בתכנה ויספק לכם במהירות את כמות המילים שכתבתם. בכך תוכלו להשתמש בסור המילים לא רק במחשב אלא גם בטלפון או במקורות אינטרנט אחרים. שימו לב כי סופר המילים קיים גם בשפה האנגלית ומאפשר לכם לספור מילים או תווים ואותיות גם בשפה זו. אנו ממליצים בחום על שימוש בסופר מילים כדי לחסוך זמן ולהגביר את הדיוק שלו אתם צריכים. 

חדש באתר CULC - פורטל מחשבונים

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר CULC פורטל המחשבונים של ישראל 💝

דילוג לתוכן