לוגו קאלק מחשבונים

מחשבון שברים


להפחית - להקטין

לומדים לבגרות במתמטיקה? סטודנטים למקצועות הריאלים? כנראה שמחשבון הוא חלק לא מבוטל מהלימודים שלכם. קבלו מספר פרטים אודות מחשבון שברים שיוכל לסייע לכם לתקופת הלימודים.

למי מתאים השימוש במחשבון שברים?

השימוש הנפוץ ביותר במחשבון הוא עבור תלמידים למתמטיקה ולסטודנטים הלומדים במקצועות ריאליים כמו מתנטיקה, מדעי המחשב, הנדסה וכו'. במסגרת הלימודים, הסטודנטים נתקלים במגוון נושאים מתמטיים מגוונים ואף מסובכים בחלקם כמו אלגברה ליניארית, אלגוריתמים, אנליזה א-סימפטוטית, אנליזה נומרית, מבני נתונים, מודלים חישוביים, מתמטיקה בדידה, סטטיסטיקה, גיאומטריה דיפרנציאלית, חשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי, יסודות האנליזה המודרנית, תורת האופרטורים ומרחבי הילברט, תורת הקבוצות וכו'.

 עבור כל אלו נדרש ידע בסיסי ומקדים בתחום המתמטיקה הבסיסית הכוללת בתוכה חישוביים בסיסיים כמו הכרת פעולות חיבור, חיסור, כפל, חילוק ושברים! לשם כך, יש סיכוי לא רע שתזקקו לשירותיו של מחשבון שברים במהלך הלימודים. 

מה זה שבר?

שבר הינו מספר המוצג כחילוק של מספר שלם אחד במספר שלם שני שאיננו 0. במשמעות נרחבת יותר, שבר הוא כל מספר המוצג כחילוק של מספר אחד (לאו דווקא שלם) במספר אחר. לדוגמא, שבר של 2/3 פירושו שניים מתוך שלושה חלקים שווים.

מה עושה מחשבון שברים?

מחשבון שברים הוא כלי מקוון המוצע בחינם באתרי האינטרנט השונים. תפקידו של מחשבון השברים הוא לעזור לכם בכל הקשור למתמטיקה הנוגעת לשברים נפוצים. בעזרת המחשבון תוכלו לחשב את התוצאה להוספה, חיסור, הכפלה, וחלוקת שני שברים נפוצים. כלומר בעזרת המחשבון תוכלו לבצע פעולות שונות ומגוונות כמו הוספת שברים יחד, חיסור שברים, הכפלת שברים, חלוקת שברים וכו'.

כיצד להשתמש במחשבון שברים?

השימוש במחשבון שברים הינו קל ופשוט מאוד! כל מה שצריך לעשות הוא למלא שאת שני הגורמים שאותם אתם מעוניינים לחשב אל שני שדות הקלט המקבילים ולבחור איזה חישוב תרצו לעשות. כמו כן, יש לכם אפשרות להוסיף, להפחית, להכפיל ולחלק שברים באמצעות מחשבון השברים. לאחר שאתם ממלאים את השברים ובוחרים סוג חישוב לחצו על כפתור החישוב ותראו את התוצאה בשדה החישוב המיועד.

האם ניתן לחשב את מספר השברים השלילי באמצעות המחשבון?

בוודאי שאפשר! כל שצריך לעשות הוא להוסיף את סימן המינוס לצד המספר שאתם מעוניינים שיהיה שלילי, להציב אותו כמו בהליך הקודם בשדות המיועדים לכך ולהתחיל לחשב. כמו כן, גם כאן יש לכם אפשרות להוסיף, להפחית, להכפיל ולחלק שברים באמצעות מחשבון השברים. לאחר שאתם ממלאים את השברים ובוחרים סוג חישוב לחצו על כפתור החישוב ותראו את התוצאה בשדה החישוב המיועד.

מחשבון שברים הינו כלי נוח ומהיר לשימוש עבור כל מי שזקוק לידע בסיס בתחום המתמטי. באפשרות המחשבון לבצע מגוון פעילות חשבון מהירות כמו חיבור חיסור הפלה וחילוק שברים כדי לקבל את התוצאה המדויקת והנכונה במהירות. אנו ממליצים לכם בחום להשתמש בו!

חדש באתר CULC - פורטל מחשבונים

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר CULC פורטל המחשבונים של ישראל 💝

דילוג לתוכן