לוגו קאלק מחשבונים

כמה עולה הובלת דירה? חישבנו בעבורכם

אם שאלתם את עצמכם כמה עולה הובלת דירה, כנראה שעדיין לא התייעצתם עם חברת הובלות מקצועית. ויחד עם זאת, יש סיכוי סביר שעדיין לא בדקתם מחירון הובלות מומלץ לצרכן. אם ככה, חישבנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת. 

אם אתם מתכננים הובלת דירה בקרוב, אתם לקראת אריזות והובלות, פריקה של חפצים, עיטוף, מיגון קרטונים שבירים ועוד. אין ספק, הפרויקט של הובלת הדירה הוא לא פרויקט מאוד פשוט, אפילו די מורכב. אבל יחד עם הסיוע המקצועי הנכון, כמובן שיהיה אפשר לצלוח את כל הסיפור הרבה יותר טוב. אם ככה, אחד הדברים הראשונים שצריך לבדוק זה הנושא של מחירי הובלות, מחירון הובלת דירה, כמה עולה הובלה וכדומה. נתחיל עם מחיר הובלה ממוצע. 

מחיר הובלות ממוצע לסוגי הובלה 

באינטרנט כמו באינטרנט, יש את כל הפרטים שאתם צריכים, כולל מחירון הובלת דירה מומלץ לצרכן. לאחר שאנחנו בעצמנו סקרנו ובדקנו כל מיני אתרים, חישבנו עבורכם מחיר ממוצע של הובלת דירת 1 חדרים. מחיר הובלת דירת חדר 1 הוא 1,100 ₪ בממוצע. כמו כן, יש לציין כי מחיר זה מתייחס להובלות עד 30 ק"מ בדרך כלל.  כלל אצבע הוא, שהובלת דירה תמיד תהיה יותר יקרה אם תהיינה בעיית נגישות במקום. הובלת דירת חדר אחד למשל, יכול להיות שהיא תצריך במקרים מסוימים שימוש במנוף. המחיר הממוצע של 1.100 ₪ אינו כולל שימוש במנוף, קחו בחשבון. 

כמה עולה הובלת דירת 2-5 חדרים? 

אם אתם צריכים להוביל דירת 2 חדרים, אנחנו ממליצים לשלם בין 1,300 ₪ ל-1,550 ₪. הובלת דירת 3 חדרים תעלה לכם בממוצע 1,650 ₪. אם אתם צריכים הובלת דירת 4 חדרים, רוב חברות ההובלה יגבו ממכם כ-2,400 ₪ בממוצע.  הובלת דירת חמישה חדרים היא כמובן יקרה יותר, ותעלה לכם בין 2,750 ₪ ל-3,000 ₪. בין אם אתם צריכים להוביל דירה כזו או אחרת, קחו בחשבון שהשימוש במנוף, כמו שאמרנו – כרוך בתשלום נוסף. המחיר הממוצע על שימוש במנוף הוא כ-400 ₪ לשעת עבודה.  

מחפשים מידע נוסף בנושא? ראו מחירי הובלת דירה.

כמה עולה הובלה קטנה?

הובלות קטנות אינן מצריכות שימוש במנוף, ככה שאת זה חסכתם. אם שאלתם את עצמכם כמה עולה הובלה קטנה, המחיר ינוע בין 400 ₪ ל-600 ₪ עבור פריט בודד. יש לציין, הפריט הבודד הזה לא יכול להיות משהו כמו פסנתר כנף או כספת כבדה. מדובר על ארון בגדים, רהיט, ספה וכדומה.  אם אתם בכל זאת צריכים הובלת פסנתר כבד או כספת, המחיר הממוצע על כך יהיה כ-800 – 1,200 ₪ בממוצע. המחיר הזה מתייחס לפסנתרים שאינם פסנתרי כנף. עבור הובלת פסנתר כנף, בדרך כלל תצטרכו להוסיף עוד כ-30% על המחיר הנקוב של ההובלה. 

רוצים להזמין שירותי הובלות? בקרו בטופ הובלות – https://www.hvl.co.il

גם זה יעניין אותכם:
קטגוריות נוספות:
מחשבונים שימושים:

חדש באתר CULC - פורטל מחשבונים

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר CULC פורטל המחשבונים של ישראל 💝

דילוג לתוכן